Modulární sloup první pomoci

Každý zaměstnavatel má nelehký úkol, vytvořit bezpečné pracovní podmínky pro své zaměstnance a zajistit racionálně dostupnou první pomoc v případě nenadálé události či úrazu. Z vlastních zkušeností můžeme potvrdit, že v jisté míře správnost poskytování první pomoci ovlivňuje STRES. Proti tomu se dá bojovat jedině erudicí, adekvátním vybavením a praktickým nácvikem. Pomocí našeho komplexního systému získáte erudované zaměstnance, kteří budou mít k dispozici adekvátní a přehledně uspořádané vybavení na jednom místě a
budou ho umět efektivně použít. Výsledkem je rychlejší a účinnější zabezpečení poskytnutí první pomoci. Vše bude mít svůj řád a systém.

V kontextu s našimi službami nabízíme modulární sloup první pomoci tzv. RESCUE-POINT.
• Modulární sloup z perforovaného plechu s povrchovou úpravou pro snadné rozpoznání a údržbu i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách

Osvětlení LED světlem s připojením na záložní zdroj, tak aby sloup byl použitelný a osvětlený i v případě výpadku elektrické energie

• Možnost implementace „tísňového tlačítka“ a připojení k internímu poplachovému systému KISS

Veškeré naše zdravotnické vybavení je v souladu s MDR, které je povinné v dodržovat v ČR od roku 2021

• Možnost umístění automatizovaného externího defibrilátoru (AED) v ochranném kabinetu

• Variabilní vybavení jednotlivých sloupů dle charakterů výroby a jejich umístění

• Modulární sloup umožňuje individuální řešení pro jakýkoliv provoz, na tento sloup lze umístit téměř cokoliv

Naše realizace modulárního sloupu v provozu

Možnosti vybavení sloupu

STANICE PRVNÍ POMOCI - POPÁLENINY

STANICE PRVNÍ POMOCI - POPÁLENINY

Stanice první pomoci na popáleniny, je lékárnička na zeď sestavená pro pracoviště, kde je zvýšené riziko popálení. Veškeré vybavení lékárničky je snadno dostupné a chráněné před prachem a vlhkostí  průhledným krytem. Na stanici samotné i na obalech vybavení lékárničky jsou  piktogramy pokynů s první pomocí. Součástí je také klíč pro výměnu náplní lékárničky. Obsažený zdravotnický materiál je ve sterilních obalech připraven ke snadnému vyjmutí.

PŘENOSNÁ RUČNÍ BEZPEČNOSTNÍ SPRCHA

PŘENOSNÁ RUČNÍ BEZPEČNOSTNÍ SPRCHA

Přenosná bezpečnostní sprcha se používá v
místech, kde nelze zajistit přívod vody pro připojení klasické bezpečnostní sprchy, jako jsou staveniště, sklady a průmyslové areály.

 

  • robustní konstrukce s tlakovou nádobou z
    nerezové oceli
  • jako výplachová kapalina se používá pitná voda
  • objem nádrže: 15 l
  • hmotnost: 6,5 kg
PLASTOVÁ NÁSTĚNNÁ LÉKÁRNIČKA NA ZEĎ

PLASTOVÁ NÁSTĚNNÁ LÉKÁRNIČKA NA ZEĎ

Nástěnná lékárnička do 30 osob slouží pro
poskytnutí 1. předlékařské pomoci. Jedná se o bohatě vybavenou nástěnnou lékárničku se zaměřením na univerzální použití.

ZÁSOBNÍK DETEKOVATELNÝCH NÁPLASTÍ NA ZEĎ

ZÁSOBNÍK DETEKOVATELNÝCH NÁPLASTÍ NA ZEĎ

Zásobník detekovatelných náplastí funguje tak, že náplast, lze jednoduše snadno vytáhnout ze zásobníku a aplikovat na ránu pouze jednou rukou.

RUČNÍ SVÍTILNA MAG-LITE

RUČNÍ SVÍTILNA MAG-LITE

Ruční tříčlánková svítilna, je nejpoužívanější velikostí z rodiny výkonných svítilen MAG-LITE LED
D-CELL. Svítilna je bezkonkurenční zařízení s ohromným světelným výkonem při minimální spotřebě energie.

EESY CUT ŘEZÁK – TRILOBIT

EESY CUT ŘEZÁK – TRILOBIT

Řezák má ergonomický desing, který vystavuje delší část břitu a umožňuje tak tlačit řezaný materiál na ostří. Konstrukce umožňuje stabilnější, rychlejší a čistší řez a zachovává integritu rozložením řezu po celé délce čepele.

OČNÍ SPRCHA S NEUTRALIZAČNÍM ROZTOKEM

OČNÍ SPRCHA S NEUTRALIZAČNÍM ROZTOKEM

Pro pohotovou první pomoc při zasažení očí nečistotami, kyselinami nebo louhy. Obsahuje 2 láhve s neutralizačním  roztokem o objemu 250 ml a zrcátko, plastový držák chrání láhve na výplach očí
před znečištěním.

PŘENOSNÁ LÉKÁRNIČKA NA POPÁLENINY

PŘENOSNÁ LÉKÁRNIČKA NA POPÁLENINY

Cestovní lékárnička na popáleniny obsahuje produkty první pomoci pro použití v nouzových situacích, jako jsou popáleniny, krvácení. Odolný kufřík první pomoci má plastovou rukojeť, která nevyklouzne z ruky.

DRŽÁK PRO JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE NA ZEĎ

DRŽÁK PRO JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE NA ZEĎ

Držák je vyrobený z nerezové oceli, vhodný pro všechny velikosti díky pružině, která tlačí balení rukavic dopředu. Držák lze připevnit svisle a vodorovně.

HASIČSKÁ SEKERA S PÁČIDLEM

HASIČSKÁ SEKERA S PÁČIDLEM

Tento nový design Axe požární TopCut Paratech řídí maximální efektivitu sekání horní části čepele sekery. Nezlomitelná násada a doživotní záruka.

KABINET PRO UMÍSTĚNÍ AED - AIVIA

KABINET PRO UMÍSTĚNÍ AED - AIVIA

AIVIA je moderní AED skříňka s alarmem pro uložení téměř všech typů AED. Je ideální volbou pro použití uvnitř budov. Při otevření skřínky se automaticky rozezní alarm doprovázený blikáním LED diod v červené barvě.

AED – LIFEPAK 1000

AED – LIFEPAK 1000

Automatizovaný externí defibrilátor je přístroj určený k laické resuscitaci. Postiženému srdci podá elektrický výboj. AED je schopno automaticky rozlišit mezi defibrilovatelnými a nedefibrilo-vatelnými rytmy. Laika navádí hlasitými mluvenými pokyny v českém jazyce.

AED – PHILIPS HEART STARTER FRX

AED – PHILIPS HEART STARTER FRX

Automatizovaný externí defibrilátor je přístroj určený k laické resuscitaci. Postiženému srdci podá elektrický výboj. AED je schopno automaticky rozlišit mezi defibrilovatelnými a nedefibrilo- vatelnými rytmy. Laika navádí hlasitými mluvenými pokyny v českém jazyce.

UPS – ZÁLOŽNÍ ZDROJ

UPS – ZÁLOŽNÍ ZDROJ

Vhodný pro zálohovací napájení. Měnič má
ochranu proti všem okolnostem, které se mohou v souvislosti s jeho provozem. Měnič je zároveň vybaven zabudovanou nabíječkou a záložním zdrojem UPS.

TÍSŇOVÉ TLAČÍTKO – KISS SYSTÉM

TÍSŇOVÉ TLAČÍTKO – KISS SYSTÉM

KISS je vhodný pro velké, střední i malé podniky, instituce a organizace. Pomáhá všude tam, kde je potřeba rychle a precizně komunikovat s větším počtem osob a diferencovat sdělení různým cílovým skupinám. Dejte o sobě vědět prostřednictvím tísňového tlačítka.