Rescue Point

Naše společnost nabízí řešení sestavené přímo na míru vaší firmy.

A to v 5 jednoduchých krocích.

RESCUE POINT s.r.o. vám nabízí vytvoření komplexního interního poplachového systému pro včasnou aktivaci a zajištění první pomoci ve vaší firmě, v případě vzniku úrazu či mimořádné události. Nabízíme zřízení varovného systému pomocí tzv. nouzového tlačítka, nebo využití již existujícího poplachového  systému, který používá vaše firma. Hlavní premisou společnosti RESCUE POINT s.r.o. je navázání dlouholetých partnerských vztahů tak, abychom zajistili maximální efektivitu nabízených služeb.

Kromě funkčního systému včasného varování při vzniku úrazu či mimořádné události nabízíme periodické školení první pomoci, s tím spojenou dokumentaci či vytvoření traumatologického plánu firmy. V rámci rozsáhlejších areálů firem  doporučíme vytvoření potkávacího místa navazujícího na záchranný
řetězec. 

Zprostředkujeme nákup a dodání AED – Automatizovaného externího defibrilátoru. Zajistíme evidenci v registru těchto přístrojů v rámci ZZS a zahrnutí do databáze Aplikace Záchranka.

Krok 1

Krok 1

Kontakt

Na základě poptávkového formuláře, či přímého mailového nebo telefonického kontaktu se Vám
ozveme zpět.

Krok 2

Krok 2

Analýza stavu

Provedeme analýzu stavu řešení školení v oblasti první pomoci
ve vaší firmě pomocí jednoduchého checklistu. Zároveň provedeme přímé šetření zaměřené na
konkrétní rizika vyplývající z vašeho provozu a definujeme důležité podněty pro další kroky.

Krok 3

Krok 3

Zpracujeme řešení na míru

Na základě analýzy stavu zpracujeme kompletní nabídku „ušitou“ přímo pro vaší firmu a provoz. Zhodnotíme vyplývající rizika, připravíme možné řešení. Zpracujeme cenovou nabídku. Vypracujeme řízenou interní dokumentaci a místní poplachový plán.

Krok 4

Krok 4

Zaškolíme Vás

Zaškolíme Vaše pracovníky v poskytování efektivní neodkladné první pomoci s důrazem na osvojení správných návyků.  Školení provádí zkušení lektoři s mnohaletou praxí v oboru urgentní medicíny.

Krok 5

Krok 5

Postaráme se o Vás

Postaráme se o zajištění vedení kompletní agendy v oblasti školení první pomoci v rámci BOZP. t Ohlídáme termíny, kdy je vhodné realizovat další přeškolení, zajistíme statistiky a evidenci o  absolventech našeho školení ve spolupráci s odpovědnou osobou. Zpracujeme kompletní dokumentaci a označení v systému Rescue Point pro Vaší firmu.